23:32 Богомоленко Людмила Іванівна | |
Богомоленко Людмила Іванівна
Навчалась у Миргородській середній школі №1 імені Панаса Мирного (випуск 1982 року).
Працювала вчителем образотворчого мистецтва у середній школі № 1 (1986-87 рр.). потім художником-оформлювачем на Миргородському сиркомбінаті (1987- 89 рр.), а з 1989 року - керівником гypткoвoї роботи міської станції юних натуралістів. 1994 рік - перша виставка робіт у рамках фестивалю «Мирград-94» під назвою «Бал квітів» (15 картин), про які секретар Ради Миргородського мистецького братства О.Гринь писав: «...оригінальність, високий рівень етичного і духовного впливу на людей становлять незаперечну цінність. В тому ж році у краєзнавчому мyзеї відбулась виставка з 30 картин «Кольорові імпровізації». 1995 рік - художня виставка Л.Богомоленко під промовистою назвою «Квіти життя» була розгорнута у приміщенні міської станції юних натуралістів (45 творів). Вона була присвячена 50-річчю перемоги у Другій світовій війні, як знак вдячності ветеранам за можливістъ жити під чистим небом. 1996 рік - 45 робіт художниці експонувались на виставці у краєзнавчому музеї. Цю виставку Олександр Черкас назвав «буянням кольорів і фангазії». Окремі роботи маютъ досить виразне філософське звчання. («Народження вічності». «Самотність»).
2006 рік - персональна виставка робіт у Миргородському краєзнавчому музеї під назвою «Гімн сонцю». 2006 рік - персональна виставка робіт у Полтавському художньому салоні. Композиції авторки захоплюють з першою погляду. У фантастичному сплетінні ліній тa кольорів, ніби у старовинному манускрипті, зашифровані споконвічні роздуми про закони Всесвіту, про місце людей у ньому, про основні моральні та етичні принципи людського буття. Її твори відбивають глибокий і надзвичайно багатий внутрішній світ художниці. Людмила Іванівна володіє винямовим галантом. відчуттям гармонії, ритму, кольору, композиції і унікальним філософським світосприйняттям, яке допомагає втілювати свої ідеї й задуми тільки в їй притаманній техніці. Вона - учасник 10 персональних виставок, які проходили у Миргороді, Лубнах, Полтаві і Києві. | |
|
Всього коментарів: 0 | |